Eksen Redüktör
Bizi Ara

ABB Motorlar

ABB, elektrikli motorlar denildiğinde hem kalite hemde performans bakımından akla ilk gelen firmalardan bir tanesidir. Üretmiş olduğu elektrikli motorlar sayesinde birçok endüstri alanına büyük katkı sağlayan ABB, Avrupa’da farklı sektörlerde üretim yapan birçok endüstri kuruluşunun en güvendiği markalardan bir tanesidir.Yüksek verimli elektrik motorları üreten ABB, sektördeki başarısını biraz daha ileriye taşıyarak elektrikli araçlar ve robotlar içinde birçok çalışmaya ve ürüne sahiptir. Sektörünün her zaman birkaç adım önünde olmayı hedefleyen ABB firmasının elektrikli motorlarını yılların vermiş olduğu tecrübeyle ürün yelpazemizde bulunduruyoruz.

ABB elektrik motorları neden bu kadar çok tercih ediliyor? Bu soruya maddeler halinde cevap vermek çok daha iyi olacaktır:

- ABB sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada büyük endüstri kuruluşları tarafından tercih edilmiş bir markadır. Referansları oldukça güvenilir üreticilerdir. 

- Motorların gövdesinde yüksek kalite malzeme kullanılmıştır. Bu da ABB motorlarını çevredeki tehlikelere karşı daha dayanıklı kılmıştır.

- Sektöründe en az arıza yapan motor markalarından bir tanesidir. Sağladığı yedek parça tedariği sayesinde her türlü olumsuz duruma karşı mutlaka bir çözüm önerisi sunar. 

- Her zaman daha iyisini yapmak için düzenli bir şekilde AR-GE çalışmaları yürüten firmadır. 

Eksen Redüktör olarak ABB motorlarını en güvenilir bir şekilde en uygun fiyata müşterilerimize sunuyoruz. Ürün satış ve destek konusunda her zaman müşterilerimizin yanında olduğumuz için müşteri servisimiz ile her türlü soru ve görüşlere cevap vermeye hazırız.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!