Eksen Redüktör
Bizi Ara

ELK Motor

B14 Flanşlı
B14 Flanşlı

AC 380 Volt 50Hz Elektrik Motorları
AC 440 Volt 60Hz Elektrik Motorları
Elektromanyetik Frenli Motorlar
IE2 ve IE3 Yüksek Verimli Motor
IP66 Koruma Sınıfı Motor
Motor Yedek Parçaları

B5 Flanşlı
B5 Flanşlı

AC 380 Volt 50Hz Elektrik Motorları
AC 440 Volt 60Hz Elektrik Motorları
Elektromanyetik Frenli Motorlar
IE2 ve IE3 Yüksek Verimli Motor
IP66 Koruma Sınıfı Motor
Motor Yedek Parçaları

B3 Ayaklı
B3 Ayaklı

AC 380 Volt 50Hz Elektrik Motorları
AC 440 Volt 60Hz Elektrik Motorları
Elektromanyetik Frenli Motorlar
IE2 ve IE3 Yüksek Verimli Motor
IP66 Koruma Sınıfı Motor
Motor Yedek Parçaları

Elk Motor, Çerkezköy’de fabrikası bulunan, Türkiye’nin elektrik motor üreticiliği konusunda öne çıkmayı başarmış köklü ve son derece güvenilir bir motor firmasıdır. Üretimini kendi bünyesinde sağladığı tüm ürünleri Avrupa standartlarına uygun şekilde dizayn eden Elk Motorun ilk çalışma prensibi ve önceliği, müşteri memnuniyetidir. Elk Motor aynı zamanda geleceğe öngörülü bakar, yenilikçidir ve müşterilerin ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz eder.

Neden Elk Motor Tercih Edilmelidir?

Elk Motorun müşteriye sağladığı en büyük avantaj; nitelikli tasarım ve kişiye özel üretimdir. Dış etkenlerden yararlanmadan, %100 kendi tasarımlarını ve mühendisliğini kullanarak imalât sağlamaktadır. Elk Motorun tercih edilmesinde ve uzun yıllar sektörde var olmasında ki bir diğer sebep ise tamamen yerli olması ve dış ülkelerden bağımsız çalışmasıdır. Ayrıca üretimini kendi sağladığı için ithal ürünlerle karşılaştırıldığında, Elk Motor’un ürünleri her zaman daha uygun fiyatlıdır.

Diğer taraftan Elk Motor ürünlerinde, standart olarak belirlenen minimum verimlilik değerinden daha yüksek verimlilik değerine sahip olarak kullanıcısına daha fazla kullanım konforu sağlamaktadır.

Elk Motor, ülkemizde fazlasıyla zengin yetkili servis ve yedek parçaya sahip, makinelerini garanti kapsamında müşteriye sunan bir firmadır. Elektrik motorlar teknolojik cihazlar olduğundan dolayı, zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak bakım ya da tamir gerektirebilir. Bu sebeple satın aldığınız motorun yetkili servisinin bulunduğunuz bölgeye yakın bir lokasyonda olması, zamandan ve nakitten kazanmanızı sağlar. 

Elk Motor; firma olarak üretimini gerçekleştirdiği tüm motor çeşitlerini son derece portatif şekilde tasarlamıştır. Alüminyum gövdeye sahip elektrikli motorların, ayakları kolay şekilde değiştirilebilir özelliktedir. Tüm bunlarla beraber, Elk Motorun üretmiş olduğu tüm motorlar müşterinin beğenisine sunulmadan önce 3 farklı testten geçmektedir. Herhangi bir testten başarıyla geçmeyi başaramayan hiçbir ürün satışa sunulmamaktadır.

Müşteriyi tatmin eden, uzun ömürlü, düşük maliyetli ve her yönüyle rakiplerini geride bırakan motor üretmenin ilk koşulu; doğru elektrik motorunun seçilmesidir. Bu noktada doğru motor seçimini en çok etkileyen nokta ise, makinenin çalıştığı ortam ve bu ortamın teknik özellikleridir. Her uygulama ve müşteri için aynı özelliklerde motor vermek her zaman olumlu sonuç vermeyebilir. Bu yüzden önemli olan, sistemin ve müşterinin ihtiyacını kısa sürede tespit edip ona göre ürün tavsiye edebilmektir. Buna istinaden, satış öncesi ve sonrası teknik destek ve satıcıyla sağlıklı iletişim kurabilmek hayatidir. Elk Motor’un işinde tecrübeli ve müşterisinin ihtiyaçlarını önemseyen çalışma ekibi, bu noktada üst düzey hizmet vermektedir.

Elk Motor Fiyatları

Her sektörde ve üründe olduğu gibi elektrikli motor fiyatları, ürünün üretimini sağlayan firma dâhil olmak üzere birçok etken maddeye göre değişkenlik göstermektedir. Elk Motor, nitelikli ürünlerini uygun fiyat aralıklarında müşteriyle buluşturmaya özen göstermektedir. 

Ayrıca Elk Motor, servis faktörü yüksek bir firmadır. Elektrikli motor sektöründe rekabetin çok fazla olması, yerli yabancı birçok makine firmasının bulunmasından kaynaklı, uzun ömürlü ve fonksiyonel bir elektrikli motor satın almak için doğru analiz yapmak zamanınızı ve bütçenizi uzun vadede koruyacaktır.

Eksen Redüktör olarak Elk Motor ürünlerini en uygun fiyatlarda, satış öncesi destek ve sonrasında servis imkânlarıyla sizlere ulaştırabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Satışa sunmuş olduğumuz tüm elektrikli motorlarda en iyi fiyat ve hizmet garantisini müşterilerimize sunuyoruz. Eksen Redüktör’ün kendisine ait web sitesinden Elk Motor ürünlerini inceleyebilir, kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Beğendiğiniz elektrikli motor hakkında detaylı bilgi alabilmek ve karar verdikten sonra motora tek tıkla sahip olmak, Eksen Redüktör’le çok kolay.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!