Eksen Redüktör
Bizi Ara

Gamak Motor

Türkiye’de yerli elektrik motor denildiğinde akla ilk gelen markalardan bir tanesi olan Gamak, 1961 yılından bu yana birçok farklı endüstri alanındaki firmaların en büyük ve en güvenilir elektrik motor üreticisi olmuştur.

Gamak Türkiye’deki yerli elektrik motoru eksiğini görmüş ve ülke üreticisine daha kaliteli ve daha uygun fiyatlı elektrik motorları sunmak için çalışmalara başlamış ve ülkenin ilk yerli elektrik motor üreticisi sertifikasyonuna sahip firması olmayı başarmıştır.

Neden Gamak Motor Tercih Edilmelidir?

Türkiye’de Gamak elektrik motorlarının tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi yerli olmasıdır. Yerli ürün olması hem ürünün fiyatını hem de ürünün kullanım esnasındaki teknik desteğini olumlu etkilemektedir. Unutulmamalıdır ki her ithal üründe olduğu gibi ithal elektrik motorlarının ülkeye girmesi ancak belli vergilerin ödenmesi ile gerçekleşir. Buu vergiler sonrasında ürünün satış fiyatına eklendiği için fiyat konusunda yerli ürünün ithal ürün kıyasla bir adım önde olduğunu belirtmek yanlış olmaz. Bu bağlamda Gamak tamamen yerli bir üretim olduğu için ülke içindeki vergiler dışında hiçbir ekstra gideri ürün fiyatına eklemez. Bu da Gamak motorlarının ithal ürünlere oranla daha uygun fiyatlı olmasını sağlar.

Gamak motorları Tüm Türkiye’de zengin servis ve yedek parça ağına sahiptir. Elektrik motorları teknolojik bir ürün oldukları için çevreye veya kullanıma bağlı olarak tamir veya bakım gerektirebilir. Bu yüzden bulunduğunuz bölgede yetkili servisinin olduğu bir elektrik motor işlerinizin aksamamasına büyük oranda katkı sağlar.

Gamak’ın yerli olması sebebiyle ülke dışına döviz çıkmasının önüne geçilmiş olur. Ülke içinde üretim ve istihdam yapan bir firmanın ürününü almak her zaman ülke ekonomisine katkı sağlar.

Gamak, sektörünün her türlü ihtiyaç ve risklerini çok iyi analiz eder. Yenilikçiye açık teknolojik alt yapısı sayesinde her zaman yeni ürünler üretmek için çaba gösterir. Yaptığı AR-Ge çalışmalarıyla sektöre birçok yenilik kazandırmıştır. Yaptığı yeniliklerle hem üretici firmaların hem de bireysel kullanıcıların her zaman ilk tercihi olmayı başarmıştır.

Gamak Motor Fiyatları

Her üründe olduğu gibi elektrik motor fiyatları da başta ürünün üretici firması olmak üzere birçok faktöre göre değişiklik gösterebilir. Gamak elektrik motorları fiyat konusunda da her zaman rakipleri ile rekabet edecek derecede iddialıdır.

Gamak, müşterisine sektördeki tüm olumsuz gelişmeleri en az ölçüde yansıtmayı hedeflediği için ürünlerinin fiyatlarını haksız yere artırmayı hiçbir zaman ilke edinmemiştir. Tamamen yerli olması sebebiyle ülke üreticisine en uygun fiyatı sunmayı kendine görev bilmişir. Bu yüzden bayii ve distribütörlerine fiyat konusunda her zaman şirket politikalarına sadık kalınması için gerekli denetlemeleri yapmaktadır.

Sektörde birçok yerli ve yabancı elektrik motor çeşitleri olmasından dolayı elektrik motorları alırken iyi bir fiyat analizi yapmak bütçenizi büyük oranda elbette koruyacaktır. Eksen Redüktör olmak üzere Gamak motorlarını en uygun fiyatlarla size ulaştırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!