Eksen Redüktör
Bizi Ara

Kormas Motor

Kormas elektrik motorları ülke içinde endüstri ve otomotiv sektöründeki müşterilerine ulaştırmasının yanı sıra, ürettiği ürünleri 50’nin üzerinde ülkeye ihraç ederek ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan bir firmadır.

Kormas hem otomotiv sektöründe hem de endüstri sektöründeki müşterilerden her zaman takdir kazanmayı başarmış ve farklı sektörlerde üretim yapan hem yerli ve hem de yabancı firmanın referansını kazanmıştır.

Kormas’n hem yurtiçinde hem de yurtdışında bu denli tercih edilmesinin en büyük sebebi kuşkusuz yüksek kaliteli elektrik motorlarını rekabetçi fiyatlarla müşterilerine sunmasıdır.Sağladığı geniş yedek parça ve servis ağı sayesinde de müşterilerine sadece satış öncesinde değil satış sonrasında da her daim yanlarında olduğunu göstermiştir.

Kormas, 12V-24V aralığı redüktörlü DC motor denildiğinde akla ilk gelen üreticilerden bir tanesidir. Başta robot sistemleri olmak üzere birçok farklı alanlarda kullanılan Kormas redüktörlü DC Motorlar farklı alanlarda kullanım için de uygundur. Terbiye makineleri, indigo makineleri, boyahaneler gibi hassasiyetin yüksek olduğu alanlarda redüktörlü DC motorlar kullanılmaktadır.

Redüktörlü DC Motor alırken dikkat edilmesi gereken ilk şeylerden bir tanesi kuşkusuz motorun markasıdır. Motorun garanti süresi, yedek parça tedarik olanağı ve servis ağı redüktörlü DC motor alırken dikkat edilmesi gereken diğer önemli unsurlardır. Kormas tüm bu gereksinimleri müşteri açısından çok iyi bildiği için başta kalite olmak üzere fiyat, yedek parça ve servis ağı gibi konularda da her zaman kullanıcısına destek olmayı başarmıştır. 

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!