Eksen Redüktör
Bizi Ara

Kovan Montajlı Redüktörler

Kovan montajlı redüktörler, günümüzde kullanılan endüstri teknolojisinin zorlu alanı için özel olarak tasarlanmış, özellikle çimento endüstrileri ve madencilik alanlarında hızlı çözüm için birebir ürünlerdir.

Ürünün sunduğu kovan montaj özelliği sayesinde, redüktörleri pek çok farklı uygulamaya doğrudan monte etmenizi sağlar. Pratik kullanımıyla dikkat çeken kovan montaj redüktörler, çok yönlü kullanım özelliği sayesinde, düşük maliyetle pek çok iş yükünü en aza indirmeye olanak sağlayan işlevsel bir redüktör modelidir.

Kovan Montajlı Helis Dişli Redüktörler

Kovan montajlı redüktörler, sonsuz vida ve helis dişli kademesinden ortaya çıkan redüktörlerdir. Bu redüktörlerin gövde olarak pik malzeme GG20 DIN 1691, dişlilerin semente kullanılan çeliği ise DIN 16MnCr5 malzeme kullanılarak üretilmektedir.

Işıl işlemden geçirilerek HRC 57 sertleştirilen dişliler, CNC taşlama tezgâhlarıyla DIN 58405, 7E kalitede üretim sağlanmaktadır.

Son derece işlevsel redüktör modeli olan kovan montajlı redüktörler, özellikle ağır işçilik ve iş gücüne ihtiyaç duyulan alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Kovan Montajlı Redüktör Fiyatları

Kovan montajlı redüktör satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Kullanıldığında hem zamandan hem enerjiden tasarruf edilmesini sağlayan bu cihazların, üretim kalitesi de çok önemlidir. Firmalar arası ürün ve fiyat karşılaştırması yaparken, sadece uygun fiyatlandırma söz konusu olduğu için redüktör satın almak, uzun vadede zarar etmenize neden olacaktır. Bu nedenle, işinde uzman ve kaliteye önem veren bir firmadan alışveriş yapmalısınız.

Eksen Redüktör, uzun yıllardır üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirdiği nitelikli ürünleriyle, kendini ispat etmiş bir redüktör firmasıdır. Tüm ürünlerinde olduğu gibi kovan montajlı redüktör satışında da kaliteyi, minimum fiyatlandırma politikası ile satışa sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan Eksen Redüktör, satış öncesi ürün hakkında teknik bilgi ve destek hizmeti sunduğu gibi, satış sonrası ürün garantisini de vermektedir. İhtiyacınızı ve aradığınız kovan montajlı redüktör modelini iyice araştırdıktan sonra, ürün teknik özelliklerine ve nasıl bir ürün istediğinize net olarak karar vermelisiniz. Sonrasında Eksen Redüktör’ün her istek ve beklentiye karşılık verebilecek nitelikte ve çeşitlilikte bulunan ürün seçeneklerinden, size en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Firmamızın en büyük serveti, itibarıdır. Bu nedenle, ürettiği tüm ürünlerde kaliteye en üst düzeyde önem vererek satışa sunmaktadır. Redüktör satın alırken, firma güvenilirliği en çok dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alır.

Özellikle kovan montajlı redüktörler gibi ağır işçilik gerektiren alanlarda hayatı kolaylaştırmak için tercih edilen ürünlerde, çok daha fazla dikkat gerekir. En küçük bir hata, geri dönülmez sonuçlara yol açacağından, iş güvenliğini ve kaliteli ürün teminini sağlayan Eksen Redüktör’le çalışmalısınız. Uzun vadede sorunsuz ürün kullanımı ve uygun fiyat seçenekleriyle Eksen Redüktör rakiplerini her daim geride bırakmaya devam ediyor.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!