Eksen Redüktör
Bizi Ara

Öztekfen Redüktör

Öztekfen Redüktör’ün üretimini gerçekleştirdiği sonsuz redüktörler, sonsuz vida ve Bronz dişliden oluşmaktadır. Son derece kolay montaj imkânı sunan sonsuz vidalı tip redüktörler, 22 kalitede gri pik döküm gövdeli ve sonsuz dişli redüktörler olarak imal edilmektedir.

Her yüzeyde bağlantı imkânı, sistem tarafından optimize edilmiş özel soğutma kanatçıkları sayesinde maksimum seviyede termal kapasitesi ve tek kademede yaklaşık 75-100 arası tahvil seviyesiyle oldukça işlevsel bir redüktör çeşididir. Firmamız tarafından son derece nitelikli materyaller kullanılarak kullanıcıyla buluşturan ürünlerimiz, uzun vadede sorunsuz ve konforlu kullanım avantajı sağlamaktadır.

Öztekfen Helis Redüktör

Öztekfen redüktör kalitesinde üretimi sağlanan Monoblok gövdeye sahip, pik döküm gövdeli helisel dişlili redüktörler, yüksek verim ve 90 derece çıkışlı olmasından dolayı ihtiyaç duyulan alanlarda güçten ve enerjiden tasarruf edilmesini sağlar. Genel olarak Delik Milli standart biçimde üretilen bu redüktörler, istek ve ihtiyaca göre Flanş, Tork kolu ya da çıkış milli olarak da üretilebilmektedir. Opsiyonel redüktör türü olmasından kaynaklı, montajı ve kullanımı da son derece kolaydır.

Helisel dişlili redüktörler, yüksek ömürlü rulman kullanıma sahip ürünlerdir. 6 kademeye kadar redüksiyon artırımı seçeneği sunan bu redüktörler, Monoblok gövde tasarımıyla ve GG20 ve GGG40 dökme demir gövde malzemesiyle uzun süre sorunsuz şekilde kullanım imkânı tanır.

Öztekfen Redüktör olarak çalışma ve satış aşamalarında, itibarımızı ve dürüst satış anlayışını her şeyin önünde tutmaktayız. Uzun yıllar emek emek çalışarak elde ettiğimiz ismimiz ve itibarımız en değerli mirasımızdır. Tüm üretimlerimizde insana, topluma faydalı olabilmenin yollarını arar; daima en iyisini yapmak için çalışmaya devam ederiz.

Ürettiğimiz tüm ürünleri minimum fiyatlandırma politikası uygulayarak, kaliteye ve nitelikli cihaz üretimine son derece değer vererek satışa sunarız. Öztekfen Redüktör’ün web sitesinde yer alan, her ihtiyaca ve isteğe karşılık verebilecek çeşitlilikte olan ürün seçeneklerinden size en uygun ürünü çok kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Deneyimli ve işini severek yapan uzman ekibimiz, satış öncesi ürünler hakkında sizlere teknik destekte bulunurken, satış sonrası ürünlerimizin garantisi de tamamen firmamıza aittir.

Kalite, sorun çözme ve müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Öztekfen Redüktör’e uğrayın ve tecrübesi uzun yıllara dayanan firmamızla alışverişin tadını çıkarın.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!