Eksen Redüktör
Bizi Ara

Yatık Tip Redüktör

Endüstriyel tip redüktörler arasında bilinen yatıp tip redüktör, en ağır şartlara uygun biçimde üretilmiş olan, oldukça üst kalitede dizaynı yapılmış yatık tip redüktör ürünler olarak bilinirler. Üretilen yatık tip redüktör ile doğrudan bu redüktörü tahrik eden mekanizma arasında değişik bağlantı şekilleri bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse mekanik ve hidrolik kaplinler ile birlikte tip kayışlar ve zincirle tahrik çeşitleri söylenebilir.

Sfero döküm türü olarak GGG40 malzemesinden üretimi olan bu ürünler, redüktörlerin gövdesi ve kapağı üretilmiştir. Yatık tip redüktör gövdesi ile kapaklarının dökümü olduğu bu tip demir dökümler, yüksek kalitede üretilmiş olurlar. Dişliler takımı ise yüksek kalitede en iyi şekilde taşlanarak, sertleştirilmiştir. Sementasyon çeliğinden üretimi yapılarak en iyi şekilde dizaynı sağlanmıştır. 

Mukavemet emniyet değerlerinin en yüksek olduğu alanlar ise gövde, dişli ve rulman bölgeleridir. Ortamın sıcaklığının en yüksek durumun bulunduğu alanlarda bu ürün doğrudan soğutmalı biçimde de kullanıma uygun şekilde dizayn edilmiştir. Aynı zamanda Ekstruder uygulamaları için özel biçimde yüksek eksenel yüklerini mukavemet gücüne bağlı şekilde taşıyabilecek biçimdedir. Aynı zamanda gövde ile yekpare dökülmüş ekstruder kısımları da doğrudan boğazlı YRE tipi ile tasarlanan kısımlardan biridir.

Yatık Tip Redüktör Avantajları Nelerdir?

Kolay bakım özelliği bulunan yatık tip redüktür ürünler, aynı zamanda ISO standartları çerçevesinde üretilmiş olan, mukavemet gücü yüksek ürünlerdir. Bununla birlikte endüstriyel alanların birçoğunda geniş bir kullanım alanına sahip olmasıyla bilinmektedir. Bu sayede de geniş bir ihtiyaç alanına sahiptir.

Geniş ve oldukça kullanışlı bir şekilde üretimi olması sayesinde de kullanım alanları her zaman avantajlı biçimdedir. Ayrıca Geniş gövdeye sahip olan bu ürünlerde, tahvil oran aralığı da yine geniş biçimdedir.

Kendi içerisinde birbirinden farklı tiplere ayrılan yatık tip redüktörler araasında YRE tip yatık redüktör, ekstruder uygulamalarına yönelik eksenel yüklerin neredeyse tamamını karşılar şekilde bir dizayn edilme durumu söz konusudur. Genel olarak ön boğazdaki yüksek mukavemet gücü de buna bağlı şekilde gelmektedir. Bu sayee en ağır şartlarda çalışmak üzere üretimi yapıldığı için kullanımı da uygundur.

Yatay Tip Redüktör Çeşitleri

Yatay tip redüktör çeşitlerinin kendi içerisinde YRD, YRM ve YRE serisi olarak 3'e ayrıldığı bilinir. En önemli özelliklerine göre, kendi içerisinde birbirinden ayrıldığını söylemek de mümkündür. Buna göre yatık tip motorsuz mil çıkışı redüktör grubu doğrudan YRM serisidir.

YRD serisi ise yatık tip redüktör olurken motorsuz fakat delik milli redüktör grupları arasında yerini alan serilerden biridir. Son olarak YRE serisi ise yatık tip motorsuz olup aynı zamanda ekstruder tipi modellerden biridir.

Yatık Tip Redüktör Fiyatları

Üretim alanlarına bağlı şekilde birbirinden farklı tip – model ve ölçüleri bulunan yatık tip redüktörler, kullanım alanlarına göre geniş bir kullanım yelpazesi bulunmaktadır. Dolayısıyla da üretim aşamalarında birbirinden farklı tiplerde yatık tip redüktör modellerinin üretimi bulunur. Hem standart formlarda hem de özel ölçülerde üretimi olduğu gibi, müşteri taleplerine uygun biçimde de üretimi yaygın şekilde sağlanır. Buna bağlı olarak, yatık tip redüktör fiyatları da değişkenlik göstermektedir. 

Birbirinden farklı fiyat aralığı noktasında Eksen Redüktör’e ulaşarak, isteklerinze uygun üretim ile ilgili hem çalışma süreci hem de fiyat teklifi isteğinde bulunabilirsiniz. İsteklerinize bağlı kalarak en uygun şartlarda sizlere yardımcı olabileceğimiz gibi dilediğiniz her zaman avantajlı fiyatlardan da faydalanabilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!